CONTEMPORARY FUSION SE SASHOU

Sashovy lekce Contemporary Fusion jsou svižné, rozmanité a komplexní. Na lekcích se věnuje improvizačním konceptům, technice a choreografiím, ve kterých se často objevuje akrobacie a floorwork. Lekci se vždy snaží přizpůsobit úrovni všech tanečníků, ale rád s nimi posouvá jejich i své hranice.

Alexandr (Sasha) Veselý je mladý tanečník z Valašského Meziříčí. Je členem taneční crew Dogga Clan a spolku Alotrie. Věnuje se choreografii, ale převážně taneční improvizaci, contemporary dance, breakingu a experimentalu. Je součástí mezinárodního projektu People Power Partnership a má za sebou nemálo tanečních představení a shows jak v Česku tak i v zahraničí. Zahlédnout ho můžete také v hudebních videoklipech (Milion+, Thom Artway, Most Wanted,…) či filmu (Chevalier).

„Rád experimentuju, hraju si a hledám nové cesty, ale zároveň se rád jen uvolním a neřeším, ať už sám na sále nebo s více lidmi na jevišti. Mimo choreografie, divadlo a performance nejradši improvizuju. Miluju dřinu, pot, fyzično. Nejvíce se věnuju contemporary a experimentalu, jelikož mám breakový background, což mě hodně ovlivnilo. Rád využívám sílu a akrobacii.“